Door op akkoord te klikken of door gebruik te blijven maken van deze website geeft u aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies. Op onze website kun je ook ons privacybeleid vinden.
Een bijzondere verschijning op een zeer aantrekkelijke locatie!
Bent u op zoek naar een verrassende en ruime woning op één van de leukste plekken in de Schuytgraaf? Kom dan eens kijken bij deze karakteristieke en moderne hoekwoning gelegen in de Vestingstad!
De woning is goed onderhouden en fraai verbouwd op de begane grond waardoor er een royale woonkeuken is ontstaan. Hier is een ruime L-keuken gerealiseerd met veel bergruimte en alle denkbare inbouwapparatuur. De Belgisch hardstenen vloer met vloerverwarming maken het geheel af.
De ruime hal is het centrale punt bij deze woning en geeft een natuurlijke verdeling tussen de woonkamer en eetkamer. De woonkamer is voorzien van een tijdloze houten parketvloer en heeft openslaande deuren naar de tuin. De diepe achtertuin ligt op het zonnige zuiden en is voorzien van een royale berging.
Vestingstad is kindvriendelijk van opzet door o.a. de smalle straatjes die zijn ingericht als zijnde eenrichtingsverkeer. Er zijn speciaal opgezette parkeer hofjes waar je de auto kunt plaatsen. In de wijk zijn diverse speelplekken verspreid.
De wijk Schuytgraaf voorziet u in een eigen winkelcentrum met diverse winkels voor uw dagelijkse boodschappen, er is een busverbinding, er is een eigen NS station en er is een goede aansluiting naar diverse uitvalswegen. Er zijn een aantal basisscholen en er is een Internationale school op enkele minuten afstand.
Kortom, genoeg te zien en te beleven aan de Hoedenmakersveste 14 te Arnhem!
Indeling:
De entree van de woning is in de ruime hal. De hal voorziet u in een garderobehoek, de meterkast en het moderne toilet met fontein. Tevens is hier de trapopgang met hieronder de praktische trapkast. Vanuit de hal kom je in de woonruimte. Aan de linkerzijde is de zithoek met een parketvloer voorzien van een white wash. Aan de rechterzijde is de royale woonkeuken ontstaan met een L-keukenblok voorzien van inbouwapparatuur zoals een inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven, koelkast en een vriezer. De keuken is voorzien van een hardstenen vloer met vloerverwarming. De openslaande deuren brengen je naar het terras.
1e verdieping:
Als u de trap oploopt komt u op de royale overloop. Deze geeft toegang tot 3 slaapkamers, de badkamer en een praktische waskamer. De ruime ouderslaapkamer is over de volle diepte van de woning en heeft aan bijna alle kanten een raam. De andere 2 slaapkamers zijn goed van formaat en hebben beide een dakkapel. De moderne badkamer is voorzien van een douchehoek, het 2e toilet en een brede wastafel met 2 kranen. Deze verdieping is voorzien van een laminaatvloer.
Vliering:
De ruime vliering is bereikbaar middels een vlizotrap en heeft veel bergruimte.
Bijzonderheden:
-Een bijzondere en verrassend ruime hoekwoning in "Vestingstad";
-De royale woonkeuken is voorzien van een Belgisch hardstenen vloer met vloerverwarming;
-De keuken is voorzien van alle inbouwapparatuur;
-De zonnige en brede achtertuin heeft een royale berging en een elektrisch zonnescherm;
-Er zijn meerdere dakkapellen wat zorgt voor een karakteristieke uitstraling;
-De woning is volledig geïsoleerd en aangesloten op stadsverwarming.