Door op akkoord te klikken of door gebruik te blijven maken van deze website geeft u aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies. Op onze website kun je ook ons privacybeleid vinden.
Op een mooie locatie, met prachtig weids uitzicht over de stad Arnhem, ligt op de 11de verdieping dit gezellige 2 kamer appartement met inpandige berging en berging voor fietsen in de onderbouw.
Het appartement, deel uitmakend van het complex "Monchy State" is gelegen aan de voet van de John Frostbrug (de oude Rijnbrug) in Arnhem-Zuid en heeft een eigen parkeerterrein, liften, intercominstallatie en deurbeveiliging.
Het centrum van Arnhem is binnen 5 fietsminuten te bereiken, maar ook te voet in 15 minuten. De uitvalsweg de A325 Arnhem-Nijmegen ligt voor de deur en sluit aan op de A15 en A12 (via de Pleyroute). Er is een klein winkelcentrum met supermarkt direct naast de parkeerplaats van het complex en een groter winkelcentrum op 5 minuten loopafstand. Buiten het bruisende stadscentrum van Arnhem is ook overdekt winkelen mogelijk op een van de grootste Winkelcentra van Nederland, Winkelcentrum Kronenburg (3km).
Door de ligging van het balkon (noordwest) is het na een dag werken heerlijk genieten van de avondzon. De zonopkomst is te zien vanuit het grote raam in de keuken. Door de hoekligging van het appartement is het uitzicht vanuit meerdere hoeken bijzonder fraai.
Indeling
Algemene ruimte
entree met brievenbussen, intercominstallatie en camarabeveiliging, centrale hal met 2 liften en toegang tot het trappenhuis en bergingen
Appartement
entree, ruime hal met garderobe, toilet met fontein, meterkast en proviandkast waarin zich tevens de boileropstelling bevindt.
Vanuit de hal is de woonkamer en slaapkamer te bereiken. Bij het betreden van de woonkamer toont het uitzicht zich als een schilderij aan de muur. Heel indrukwekkend. Vanuit de knusse woonkamer is de keuken te bereiken en deze is voorzien van verschillende apparatuur.
De ruime slaapkamer geeft toegang tot de badkamer en het op het noordwesten gelegen balkon (ruim 5m2).
De badkamer is in 2010 vernieuwd en heeft een inloopdouche, wastafel met meubel en opstelplaats voor de wasmachine en droger.
Het gehele appartement heeft een laminaatvloer en de wanden zijn voorzien van spachtelputz.
Bijzonderheden:
- fantastisch uitzicht over Arnhem
- prettige ligging direct naast uitvalswegen
- gedeeltelijk dubbelglas
- verwarming dmv blokverwarming
- eigen boiler tbv warm water (80ltr Daalderop)
- berging op de verdieping en in de onderbouw
- cameratoezicht, intercom bij binnenkomst
- parkeergelegenheid op eigen terrein
- openbaar vervoer (meerder bushaltes) op loopafstand