vhamakelaars.nl maakt gebruik van cookies.

Door op akkoord te klikken of door gebruik te blijven maken van deze website geeft u aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies. Op onze website kun je ook ons privacybeleid vinden.

Over ons

Van Heteren & Actief Makelaars
De mooiste momenten beleef je thuis!

Wij zijn al ruim 39 jaar een gerenommeerd NVM makelaarskantoor gevestigd in het altijd bruisende en levendige Arnhem en wij kennen de stad en haar omstreken als geen ander.

Zoek je een makelaar waarbij je alles kunt regelen? Wij helpen en begeleiden je, met oog voor detail en passie voor het vak, naast de verkoop en de aankoop van je woning ook met bijvoorbeeld je hypotheek of verzekeringen. Ons team is klein en hecht. Aan persoonlijk contact en betrokkenheid hechten wij veel waarde.
Daarom nemen we altijd ruim de tijd om samen met jou alle wensen en mogelijkheden te bespreken.
Wil je een afspraak plannen? Kom gerust bij ons binnen, de koffie staat klaar!


Maak kennis met ons team

 

Raymond Engelhard

Hypotheekadviseur / eigenaar

E-mail r.engelhard@hhhyp.nl

Henk van Heteren

Makelaar o.z. / eigenaar

E-mail henk@vhamakelaars.nl

Han Henning

KRMT Makelaar

E-mail han@vhamakelaars.nl

Lonneke de Vries

Office manager

E-mail lonneke@vhamakelaars.nl

Sandra van Heteren

Vastgoedadviseur

E-mail sandra@vhamakelaars.nl

Gerard Martens

Verzekeringsadviseur

E-mail g.martens@hhhyp.nl

Aron Gerritsen

Administratief medewerker

E-mail aron@vhamakelaars.nl

Waar kunnen we je mee van dienst zijn?

We vertellen graag meer over onze dienstverlening. Bel of mail voor een afspraak.


Uw bericht is naar ons verzonden. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.